ساک دستی کاغذی

سفارش ساک دستی تبلیغاتی با کد 01

یکی از مهمترین رکنهای تبلیغاتی ، استفاده از ساک دستی تبلیغاتی میباشد. ساک دستی تبلیغاتی ، علاوه بر زیبایی کار شما ، تاثیری بسیار زیاد وطولانی مدت برای حرفه شما به همراه خواهد داشت. با سفارش و چاپ ساک دستی مطابق با نیاز شغلی شما ، هرگونه شعار و نام برند خود را جهانی کنید. ساک دستی با کد قالب 01 طراحی شده برای انواع هدایای تبلیغاتی میباشد، شرکت نوین پک با طراحی قالبهای تفاوت و استاندارد ، هزینه های خرید ساک دستی را کاهش داده است بنابراین شما با در نظرگرفتن ابعاد این قالب ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی جهت ساخت قالب مجزا نخواهید داشت و تنها هزینه چاپ و خرید ساک دستی کاغذی را میپردازید..

بررسی سایز قالب ساک دستی کاغذی با کد01

ابعاد قالب طراحی شده ساک دستی کاغذی با کد 01 ، یکی از استانداردترین قالبهای طراحی شده برای انواع ساک دستی هدیه و تبلیغاتی میباشد، این ساک دستی با ارتفاع 22.5 و کاست 10 سانتی متر ، یک ساک دستی منحصر به فرد با اندازه استاندار محسوب میشود، ابعاد کامل این قالب بر حسب سانتی متر در جدول زیر گردآوری شده است.
پیشنهاد شرکت نوین پک برای این سایز قالب ها در خصوص تبلیغات صنف هایی مثل شال و روسری ، لوازم آرایشی بهداشتی ، موبایل فروشی، عینک فروشی، عطاری ها و … می باشد که موثرترین و کم هزینه ترین راه تبلیغات برای این صنف از شغل ها می باشد. می دانیم که تبلیغات در فروش و در آمد زایی بسیار موثرند پس بهترین نوع تبلیغات را انتخاب کنید .