نوین پک چاپ و تولید انواع ساک دستی

شرکت نوین پک با بیش از 25 سال سابقه در خدمات چاپ و با اختیار داشتن پرسنل با سابقه در جهت تولید ساک دستی تبلیغاتی و شاپین بگ های اختصاصی برای مشتریان عزیز و همکاران محترم این امکان را میسر ساخته که با ارائه خدمات چاپ و تحویل در 48 ساعت فوریت و تحویل نهایت در 72 ساعت بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

ساک دستی

سفارش سریع انواع ساک دستی با نوین پک

همانطور که میدانید ساک دستی تبلیغاتی ، از موثرترین روش برای تبلیغات و عرضه محصولات شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است . تعداد 50 قالب متفاوت از لحاظ سایز که در طول و ابعاد مختلف به شما معرفی می گردد. قالب ها بر اساس شماره 1 الی 50 نیز شماره گذاری شده است که هر عدد به عنوان شماره قالب محسوب میشود. این امر توسط شرکت نوین پک جهت سهولت و افزایش سرعت عمل در کار توسط طراحان نوین پک ایجاد شده است.

تحویل کالا کمتر از 48 ساعت با کمترین هزینه

با طراحی و تعبیه قالبها علاوه بر سهولت کار در انتخاب و سفارش مشتریان عزیز ، دیگر هزینه ای جهت قالب متقبل نمیشوند و تنها هزینه چاپ و تولید محصول مورد نظر را میپردازید. همچنین جهت رفاه حال مشتریان عزیز ، کلیه محصولات از زمان ثبت سفارش تا تحویل کالا ، در کمترین زمان ممکن امکان پذیر یباشد. بنابراین شما عزیزان بدون نگرانی از زمان طولانی تحویل کالا میتوانید ، سفارش خود را ثبت و حتی در کمتر از 48 ساعت تحویل بگیرید.

تماس با شرکت
021-46860146

تماس با کارخانه                                             تماس با مدیریت

021-46860146  —   021-46877529                                 آقای تقی پور : ۰۹۳۰۷۱۷۲۶۱۵

کیلومتر ۱۷ جاده قدیم کرج (فتح) – شهر قدس – خیابان امام زاده – چهارراه گلبرگ – گلبرگ جنوبی – کوچه شیما – پلاک ۲۵

تمام حقوق این سایت برای نوین پک محفوظ می باشد.