چاپ ساک دستی گرافت یا کرافت

یکی از کاربردی ترین ساک دستی هایی که امروزه در هرجایی دیده میشود ، ساک دستی های از نوع گرافت یا کرافت است. در واقع نام گرافت یا کرافت ، از نام کاغذ مورد استفاده در این نوع ساک دستی کاغذی برگرفته شده است در ادامه به بررسی و انواع متفاوت ساک دستی کرافت میپردازیم .

کاغذ کرافت چیست؟

کاغذ کرافت یا در اصطلاح کاغذهای گرافت ، کاغذهای با گرماژ مصرفی 115 ، 120 ، 125 ، 127 گرم میباشند. این کاغذ عمدتاً بصورت رول با سایزهای 100 سانت تا 250 سانت وارد میگردد که در سه نوع کرافت لاینر ، تست لاینر و کرافت تست لاینر موجود میباشند ، عرضه کنندگان اصلی این نوع کاغذها کشورهای روسیه و برزیل میباشند

g1

کرافت لاینر و تست لاینر چه تفاوتی دارند؟

کاغذهای کرافت لاینر دارای محتوی 100درصد خمیر کاغذ میباشند که با توجه به محتوی آن طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار هستند و عرضه کنندگان کرافت لاینرها کشورهای روسیه و برزیل میباشند. نوع دیگر این کاغذها که به تست لاینر معروف هستند کرافتی است که از 100درصد ضایعات تشکیل شده باشد و در واقع هر چه از خلوص درصد پالپ در کرافت کم شود ، کیفیت آن پایین تر آمده و به تست لاینر نزدیک میشود و به آن تست کرافت لاینر میگویند . امروزه اکثر کرافتهای موجود در بازار ، کرافت تست لاینر میباشد.

g2

کاربرد ساک دستی های کرافت

شرکت نوین پک بادر نظر گرفتن کاغذ کرافت از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب این جنس را برای اغلب رستورانها و فست فود ها و برای کسانی که برای تبلیغ برند خود درزمینه ساک دستی کاغذی کرافت تمایل دارند پیشنهاد میکند با توجه به جنس کرافت شرکت نوین پک در راستای تولید ساک دستی با جنس کرافت این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که این کاغذ را با روکش سلفون تولید کند که از مقاومت بالا تری برخوردار باشد.

دوام و کیفیت بالای ساک دستی کرافت با شرکت نوین پک

شرکت نوین پک در تولید این نوع ساک دستی کرافت در گرماژ 80گرم و 90گرم این امکان را میسر ساخته که با تقویت لبه های ساک دستی به مقاومت آن اضافه کند هدف اصلی نوین پک تولید بیشتر با کیفیت برتر و رضایت مشتری میباشد امید آن است که روزی لوگو شرکت شما جزو رزومه کاری ما قرار گیرد.