ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی و چاپ انواع ساکهای دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی یکی از محبوبترین و پرکاربردترین ساک دستی ها میباشد ، ساک دستی کاغذی با امکان چاپ تمام رنگی و نا محدود در زمینه تبلیغات، این قابلیت را برای شرکت‏ها، کارخانه ‏ها، ارگان‏های خصوصی و دولتی ایجاد مینماید که به صورت جامع و کامل توانایی تبلیغات محصولات را برای اهدای هدایای تبلیغاتی ارائه دهند و به بیانی دیگیر میتوان آن را یک بیلبورد سیّار و کاملا تأثیر گذار در کنار تبلیغات و رسانه های دیگر دانست که برند شرکت را در جوامع عمومی ‏نمایان می‏کند و شعار تبلیغاتی و روان شناسی رنگ از لحاظ بصری در ذهن بیننده نقش میبندد.

ساک دستی کاغذی و چاپ انواع ساکهای کاغذی

مزیت ساک دستی کاغذی
از قابلیت‏های ساک دستی کاغذی ، چاپ تمام رنگی بر رو، پشت، کاست و حتی داخل و کف آن می‏باشد. با طراحی و گرافیک مناسب این محصول قابلیت این را داراست که در بین شرکت‏های رغیب و همکار، شما را متفاوت جلوه دهد. در ضمن استفاده از این نوع ساک دستی به علت سازگاری مناسب با طبیعت نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای اروپایی و آسیایی بسیار مرسوم می‏باشد.

قابلیتهای انواع چاپ در ساک دستی کاغذی

در چاپ ساک دستی کاغذی ، امکان چاپ چهار رنگ مطابق با نظر مشتری وجود دارد ، کلیه ی ساک دستی‏ های تولید شده بنا به سلیقه مشتریان با روکش لمینت مات و یا براق تولید می‏شود و همچنین پس از چاپ امکان طلاکوب، نقره کوب و یو وی موضعی برای بهتر دیده شدن لوگو یا محصول و یا شعار تبلیغاتی نیز امکان پذیر است.

تبلیغاتی نوین پک با ساک دستی کاغذی

کاربرد ساک دستی کاغذی
ساک دستی کاغذی به دلیل قیت مناسب و امکان مانور زیاد در طراحی و چاپ ، در تمام دنیا طرفرداران زیادی برای امور تبلیغاتی و هدایا جذب کرده است . از دیگر کاربردهای محصول می‏توان در بخش تبلیغات نمایشگاهی برای قرار دادن کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی و غیره اشاره کرد.ساک دستی کاغذی با چاپ وطراحی های متفاوت ، چاپ براق و مات

چاپ انواع ساک دستی کاغذی با نوین پک

شرکت بسته بندی نوین پک با تجربه ی طولانی در تولید و با در اختیار گرفتن افراد متخصص در بخش فنی و با به کارگیری ماشین آلات به روز در صنعت چاپ و بسته بندی تحولی نو ایجاد کرده است و در تحقق پیدا کردن اهداف شما مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در چاپ انواع ساک دستی کاغذی مات ، براق و… آماده ی همکاری می‏باشد.